Horsenas
Labas labas labas!!
Patikėk, esi ne pirmas ir paskutinis šia apsilenkęs, bet kad ir kaip bebūtų, mums tavęs reikia! Nori pažinti nerealius žmones? Registruokis, nes jei ne, niekada nesužinosi ar buvo verta.

Visada Jūsų,
Miranda Ombre
Mir.Ombre@gmail.com
Horsenas
Labas labas labas!!
Patikėk, esi ne pirmas ir paskutinis šia apsilenkęs, bet kad ir kaip bebūtų, mums tavęs reikia! Nori pažinti nerealius žmones? Registruokis, nes jei ne, niekada nesužinosi ar buvo verta.

Visada Jūsų,
Miranda Ombre
Mir.Ombre@gmail.com
Horsenas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horsenas

Mokslo metai iki 03.06
 
rodiklisPortalIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 lankytojams/Jums

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeTr. 01 13, 2010 5:08 am

Mielieji, ar jums čia? parašyta lapelyje, prisegtame prie kamieno.
Jeigu tikrai čia pataikėte - pakliūsite pas mane tik pasitelkę vaizduotę. Pasinaudokite skėčiais kaip Merės Popins arba žydrais/žaliais balionėliais, jei jums mielesnis Mikės Pūkuotuko pavyzdys, galite atsirasti oru arba tiesiog surengti pikniką tiesiai po mano namuku.
Reikia pagalbos? Pasuk galvą į dešinę, mielas drauge ir mažas, sidabrinis varpelis bet kokiu paros metu pakvies tave.

Nuoširdžiai
myliu-bučiuoju
Oph.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeŠt. 01 16, 2010 5:10 pm

Naujokė Cassie ėjo link namelio medyje.Atsidūrusi ten tyliai pravėrė duris ir tarė:
-Ophelia?.-Staiga tyliai sušlamėjo medžių lapai.
-Čia tu,Oph?,nieko tokio,užusksiu vėliau. -Pasakė Casy išeidama.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeŠt. 01 16, 2010 5:20 pm

Bet staiga prisiminė dovanėlę,kurią norėjo įteikti Ophelijai,tad gryžo atgal.
Ant grindų mėtėsi lapelis ir prie jo tušinukas,Casy juos paėmė ir pradėjo ant lapelio rašyti:
Sveika, sesute.Buvau čia ir norėjau tau įteikti mažą dovanėlę.Tai buteliukas su vienaragio krauju.Tikiuosi,su juo galėsi daug kam padėti.Pasimatysim!
Bučkis :<3:
Tai parašiusi,ji padėjo buteliuką ant stalo ir išbėgo į lauką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimePen. 01 22, 2010 1:16 am

Oph išlindo iš miško. Visa apsnigta ir sušalus..
prie durų kažkas blizgėjo saulėje. Oph perskaitė raštelį ir nusišypsojo.
-ei, sesute, ačiū! - suriko ji į tamsą. - gal kada nors ji tai išgirs..
nusimovusi pirštines, pakabino jas ant vinies ir nuėjo darytis karštos mėtų arbatos.
-ech..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeSk. 01 24, 2010 5:58 pm

Iš miško gilumos pasigirdo Exsės balsas:
-Nėra už ką.sesute.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeSk. 01 24, 2010 6:15 pm

Ofė juokiasi.
-mieloji, o tu gyveni kur nors?
Ofė juokiasi dar labiau. Niekada negalvojo, kad rėkaus į orą nežinodama, ar gaus atsakymą. Paranoja? Neee.. meilė sesutei
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeSk. 01 24, 2010 6:41 pm

-Žinai,mes kaimynės.-Linksmai tarė Exsė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeSk. 01 24, 2010 6:42 pm

-Mano namas yra šalia tavo namelio medyje!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeSk. 01 24, 2010 6:43 pm

-O gal ateik pas mane? Sėdžiu aš ten sau viena....-Nusiminusi tarė Exs.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeSk. 01 24, 2010 6:44 pm

-jėga! Galėsim susirėkaut :D
man tai atrodo kad.. pagal adresą... tu gyveni po mano nameliu :D manasis ANT medžio, tavasis PO juo :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeSk. 01 24, 2010 6:45 pm

-Nuuuu,panašiai.Gerai tu teisi.-pradėjo juoktis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeSk. 01 24, 2010 6:46 pm

-Nu bet,bet wow,tu profesorė!.-tarė negalėdama patikėti.- na,o aš tik seselė.-liksmai tarstelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeSk. 01 24, 2010 7:02 pm

-aš tai turbūt laikinai, jei neatsiras daugiau norinčių ;D plius dar ir miško sargas (-ė). Eisiu su vaikais atlikt arešto ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimePir. 01 25, 2010 2:42 am

-Tai labai šaunu (areštas) Klausyk,gal ateik pas mane,kuo nors tave pavaišinsiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimePir. 01 25, 2010 2:45 am

-gal ir ateisiu:)) tik reikia truputį apsitvarkyt pirmum
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimePir. 01 25, 2010 2:46 am

-Ok,tai lauksiu. Paruošiu arbatos ir mano keptų sausainiukų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimePir. 01 25, 2010 3:44 am

-jau lekiu!
Ofė griebia odinę kuprinę nuo vinuko ir užsimetusi ją bei apsivyniojusi šaliką, dairosi kopėčių.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimePir. 01 25, 2010 11:59 pm

...ir dainuosiu aš po tavo langais, mieloji, nors ir kiaurą naktį, įvertinsi tu tai, ar ne.;*
*andrew padėjo rožę prie medžio ir nužingsniavo link miško smagiai sau švilpaudamas*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 1:50 am

Exsė iššoko iš krūmų kai Andrew nuėjo.Ji tyliai susujuokusi pašnibždėjo:
-Nu čia tai juokelis,o ji man nieko nesakė.-Ir linksmai nušuoliavo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 3:55 am

*sukinėjasi aplink, galvoja, ar Ofė priimtų jį gyventi su savimi. Vis dėlto mes gi sužadėtiniai*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 5:45 pm

pamatė rožę ir nusijuokė. Pagalvojo: "tas mano Andrew"
-sesule, nepyk, tau nieko nesakiau, nes dar nespejau- vis dar juokdamasi kalbėjo ofe.
-įdomu, kur man dabar reikės gauti vazą gėlei pamerkti?

p.s. Andrew, manau, gali gyvent. JEI per daug nešiukšlinsi, neši man rytais į lovą pusryčiaus, plausi indus, šluosi grindis, tvarkysi kambarius ir... :D nežinau. Manau, gali kraustytis pas mane
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 5:48 pm

-ačiū, brangioji!
*pribėgo ir stipriai suspaudė Ophelią glėby*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 5:53 pm

pabučiuoja Andrew į žandą
-Neįsijausk, mielas mano.
bando išsisukti kažkaip, kad jis ją paleistų
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 5:59 pm

-tai buvo pirmasis mūsų bučinys!
*Andrew džiūgauja. Ima Ophelią ant rankų ir nešasi į kambarius*
-užteks čia šalti šitam vėjyje. Padarysiu tau arbatos, mieloji...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 6:06 pm

pasiduoda Andrew bandymams ir leidžiasi išnešama
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





lankytojams/Jums Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lankytojams/Jums   lankytojams/Jums I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
lankytojams/Jums
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Horsenas :: Gyvūnų rojaus alėja :: Sel ir Andrew namelis medyje-
Pereiti į: