Horsenas
Labas labas labas!!
Patikėk, esi ne pirmas ir paskutinis šia apsilenkęs, bet kad ir kaip bebūtų, mums tavęs reikia! Nori pažinti nerealius žmones? Registruokis, nes jei ne, niekada nesužinosi ar buvo verta.

Visada Jūsų,
Miranda Ombre
Mir.Ombre@gmail.com
Horsenas
Labas labas labas!!
Patikėk, esi ne pirmas ir paskutinis šia apsilenkęs, bet kad ir kaip bebūtų, mums tavęs reikia! Nori pažinti nerealius žmones? Registruokis, nes jei ne, niekada nesužinosi ar buvo verta.

Visada Jūsų,
Miranda Ombre
Mir.Ombre@gmail.com
Horsenas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horsenas

Mokslo metai iki 03.06
 
rodiklisPortalIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Similar topics

 

 Kambarys.

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Rebeka Hill
Bibliotekininkė ir penktakursė
Rebeka Hill


Pranešimų skaičius : 1075
Kraujas : Grynakraujė
Horsene nuo : 2009-12-20

Veikėjo aprašymas
Koledžas (esamas/buvęs):
Gimimo data: 1999 06 11
Sugebėjimas: Vela

Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimeKv. 01 28, 2010 12:58 am

Kambarys. Interjeras
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePen. 02 05, 2010 9:12 pm

Karmila nedrąsiai įėjo į sesės namus. Žinojo,kad nekviestam eiti negrąžu,bet labai norėjo ją pamatyti,o be to ir durys buvo neužrakintos. Apsidairius ir nieko nepamačius padėjo ant stalo raštelį:
-Miela sesute,labai tavęs pasiilgau. Gal gali ryt 3 val. ateiti pas mane į namus?Labai tavęs pasiilgau. Noriu bent pamatyti.
SU MEILE
KARMILA
Tai padariusi išsliūkino pro duris.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePen. 02 05, 2010 9:52 pm

Ją pasivijo Lėja ir sušuko:
-Ei,kas tu? Ką čia veiki?.-Rūščiai nužvelgė Karmelą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 2:28 am

-Aš...Karmila.Na aš tik...labai norėjau pamatyti savo sesę...-Mila taip tankiai alsavo, kad atrodė širdis iššoks iš krūtinės.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 2:30 am

Karmila išsigandusi pabėgo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 3:59 pm

-Palauk,nepabėk.Aš supratau,tik žinai...-Lėja nuliūdusi nepabaigė sakinio,nes ji jau buvo nubėgusi tolyn.Nuėjo toliau apžiūrinėti Mios namus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:16 am

Karmila vėl atėjo į sesers namus pažiūrėti ar jos nėra.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:20 am

Vakštinėjo kambaryje,atrodo,laukė Karmilos.
-Na,gal vėl čia sumanys ateiti,palauksiu.-Uždegė židinį,pasidarė arbatos ir atsisėdo ant žemės.Pradėjo skaityti savo atsineštą knygą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:22 am

Gadrielė neturėjo ką pasakyti,bet truputį prasiterė:
-Aaaa,sveika.Atsiprašau dėl vakar.-Nedrąsiai tarė.-Žinau,pasirodžiau nesvetingai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:23 am

Karmila nusišypsojo:
-Atleidžiu. be to aš pati kalta kad ėjau niekam nežinant.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:25 am

-Aš taip pat.Ji,man sakė,kad išvažiavo į Londoną.Turbūt tau taip pat pasakė?.-Pagaliau truputį įsidrąsino.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:27 am

-Arbatos? .-Ir parodė į ąsotį pilną šiltos citrinų arbatos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:27 am

-Bėja norėjau paklausti jei jau susitikom. Tu esi seselė tai gal galėtum patart ką daryti, nes man taip dažnai skauda galvą, o nežinau ką daryt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:28 am

-O taip,- atkreipusi dėmesį į pirmą klausimą atsakė ji.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:30 am

Įpylė šiltos arbatos į puodelį ir padavė Karmilai:
-Imk.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:33 am

-Tai kaip dėl to galvos skausmo?- paklausė Mila
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:35 am

-Ačiū.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:37 am

Karmila vėl atsiduso nes suskaudo galvą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:38 am

-Ai,taip...-Susimąstė ir iš kišenės ištraukė buteliuką su raudonomis tabletėmis.2 ištraukė ir davė Milai.-Jeigu man,Reičelei ir daug kitų burtininkų padėjo,tūrėtų padėti ir tau.-Nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:39 am

-Labai labai ačiū,- padėkojo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:41 am

-Žinai,- Karmila nežinojo kaip paprašyti.-Aš nelabai seniai čia įstojau. Jeigu tau nesunku gal gali mane su kuo nors supažindinti?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimePir. 02 08, 2010 12:43 am

-Jeigu tau sunku aš pati kaip nors.
Atgal į viršų Go down
Rebeka Hill
Bibliotekininkė ir penktakursė
Rebeka Hill


Pranešimų skaičius : 1075
Kraujas : Grynakraujė
Horsene nuo : 2009-12-20

Veikėjo aprašymas
Koledžas (esamas/buvęs):
Gimimo data: 1999 06 11
Sugebėjimas: Vela

Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimeTr. 02 10, 2010 7:01 pm

-Sveikos. Aš labai ilgai nesimačiau su kompiuteriu. Kiek įvairiausių pranešimų prisikaupė. Gal reikia pagalbos?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimeTr. 02 10, 2010 8:34 pm

-Sveika Mia,mes čia truputį....ai tiek toooo.-Nutęsinėjo Gadrielė jausdama miegą.Staiga ją apėmė snaudulys ir nukritusi ant žemės užmigo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitimeKv. 02 11, 2010 12:30 am

-O sveika!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys.   Kambarys. I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kambarys.
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 2 kambarys
» R. Kambarys
» D. Kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Horsenas :: Auksinio šmaukšto skersgatvis :: Rozali Winter-
Pereiti į: